Wystawa prac Agnieszki Bagrowskiej

zdjęcie

Biblioteka Pedagogiczna w Swarzędzu serdecznie zaprasza na wystawę obrazów autorstwa lokalnej artystki – Agnieszki Bagrowskiej. Wystawa składa się z 17 obrazów wyszywanych techniką haftu krzyżykowego oraz łańcuszkowego. Tematem prac jest głównie przyroda, dominują hafty z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

Agnieszka Bagrowska jest mieszkanką Swarzędza. Haftowanie jest jej pasją, którą od wielu lat rozwija w Warsztacie Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Poza haftowaniem uwielbia podróżować, śpiewać i interesuje się ogrodnictwem.

Ekspozycja prac Agnieszki Bagrowskiej prezentowana będzie w Bibliotece Pedagogicznej w Swarzędzu (os. Kościuszkowców 6/51-52) do 31.12.2022 r. Zachęcamy do jej obejrzenia.