62-020 Swarzędz; Osiedle Czwartaków 1
Tel.: 577 001 347
biblioteka@swarzedz.pbp.poznan.pl
http://swarzedz.pbp.poznan.pl
www.pbp.poznan.pl/swarzedz/
www.pbp.swarzedz24.pl
Biblioteka czynna:
Poniedziałek - piątek 10.00-17.00
2 i 4 sobota miesiąca 9.00-15.00
(oprócz wakacji)

MegaMatma


Biblioteka przystąpiła do projektu „MegaMatma uczy w bibliotece”, w ramach którego oferuje wszystkim użytkownikom pełny i bezpłatny dostęp do e-zasobów MegaMatma na stanowisku komputerowym w bibliotece.

 

MegaMatma.pl to wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie nauczania: zawiera obszerne opracowania wszystkich tematów, jakie są omawiane w szkole, zadania wraz z wyjaśnieniem, a także zestawy wzorów i klasówki.

 

Z zasobów serwisu MegaMatma.pl mogą korzystać wszyscy, którzy na co dzień potrzebują wiedzy z matematyki. Znajdą tu pełną wiedzę z matematyki przydatną na każdym poziomie edukacji. Treści zamieszczone w serwisie odpowiadają nowej podstawie programowej, są tworzone przez nauczycieli praktyków i pracowników naukowych (recenzowane przez rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molędę).

 

Zachęcamy wszystkich do bezpłatnej nauki matematyki w naszej bibliotece. MegaMatma dostępna na bibliotecznych komputerach to możliwość rozwiązywania testów, klasówek, arkuszy gimnazjalnych i maturalnych on-line, powtarzania materiału teoretycznego na bieżąco i uzupełniania zaległości z lat poprzednich.

 

Więcej informacji na stronie http://www.megamatma.pl/